تور ماله

تور ماله و آفر ویژه و ارزان ماله در هتل های 5 ستاره لوکس را با سفر ایمن تجربه کنید.

درباره تور ماله

 

تور ماله پایتخت مالدیو و بزرگترین جزیره از 200 جزیره پرجمعیت در میان 1200 جزیره این کشور است. ماله دارای آب‌های آبی کریستالی، سواحل ماسه‌ای سفید و غروب‌های صورتی و مرکز فرهنگی مرموز کشور مالدیو می باشد.گردشگران در واقع حتی تا سال 2009 حتی اجازه اقامت در جزایری را که مردم محلی در آن زندگی می‌کردند، نداشتند، و بسیاری از استراحتگاه‌ها تقریباً به طور کامل توسط خارجی‌ها ایجاد شد.

پایتخت مالدیو با ساختمان‌های بلند، رستوران‌های غذاهای بین‌المللی و فروشگاه‌های متعدد با محصولات متنوع، راه حلی برای هیجان خرید و هوس غذا، در سفر رویایی‌تان در خط استوا است. پایتخت مالدیو 100% با  جزایر محلی مالدیو متفاوت است ، فضای سبز کم و ساختمان‌های بیشتری با محیطی شلوغ دارد با این حال، اقامت در تور ماله کاملاً ارزش آن را دارد.

تور ماله

پایتخت مالدیو کجاست؟

Male' واقع در جزیره مرجانی Kaafu مالدیو، مملو از ساختمان‌های بلند است. ماله در نزدیکی فرودگاه بین المللی مالدیو، فرودگاه بین المللی ولانا و همچنین فرودگاه داخلی مالدیو قرار دارد.به ماله می توان از سه راه، با کشتی، قایق تندرو یا با ماشین دسترسی پیدا کرد. کرایه‌های کشتی ارزان‌تر از کرایه‌های تاکسی است، بنابراین اگر بودجه‌ای ندارید، سفر با کشتی بسیار مناسب است. همچنین، از آنجایی که شهر ماله در نزدیکی فرودگاه ها قرار دارد، حتی اگر با یک پرواز نیمه شب وارد شوید و سفر بعدی شما به مقصد دیگری در صبح باشد، می توانید خواب خوب خود را در مهمانخانه ها/هتل های پایتخت مالدیو با قیمتی مقرون به صرفه داشته باشید. توجه داشته باشید که پایتخت مالدیو به راحتی از فرودگاه پایتخت مالدیو، فرودگاه بین المللی ولانا قابل دسترسی است. کد فرودگاه پایتخت مالدیو MLE است.

پایتخت مالدیو کجاست؟

پایتخت مالدیو و شهرهای بزرگ

همانطور که قبلا مشخص شد، پایتخت مالدیو ماله است. ماله به عنوان پرجمعیت‌ترین جزیره، شهری شده است و به دلیل ساختمان‌های بزرگ در خشکی ، اغلب به عنوان جنگلی بتنی در نظر گرفته می‌شود. علاوه بر این، دو جزیره مرجانی دیگر نیز به عنوان شهرهای مالدیو در نظر گرفته می شوند. آدو آدو که به عنوان شهر آدو نیز شناخته می شود، در سال 2013 تقریباً 33694 نفر جمعیت دارد. این جزیره در جنوبی ترین جزیره مرجانی مالدیو واقع شده است. علاوه بر این، مطمئناً از گویش متمایز آنها شگفت زده خواهید شد. این شهر با جزایر و استراحتگاه های زیبا در اطراف، تجربه مالدیو را با سرسبزی و طبیعت زیبا به ارمغان می آورد. سومین شهر،  شهر فووهموله نام دارد که جزیره ای به نام فووهموله، تنها جزیره در آتول گنوویانی است. شهر فوواهمولا با جمعیتی در حدود 13037 نفر در سال 2014، تجربه ای فوق العاده گرمسیری و در عین حال مالدیویی با جاذبه های شگفت انگیز را ارائه می دهد.

محل اقامت در پایتخت مالدیو

با هتل‌ها و مهمان‌خانه‌های بسیاری که در پایتخت مالدیو تأسیس شده‌اند، اقامت شما در این شهر قطعاً با مهمان‌نوازی عالی و خدمات عالی قابل توجه خواهد بود. با ارائه محدوده‌های قیمتی مختلف، مکانی برای هرکسی وجود دارد تا در یکی از بهترین هتل های ماله مالدیو، از زندگی شهری در مادیو، ماله لذت ببرد .

جاذبه های گردشگری در ماله، پایتخت مالدیو

پایتخت مالدیو پر از جاذبه های فراوان، برای اینکه شما را شگفت زده کند، منتظر دیدن شماست! جاذبه های توریستی در ماله بیشتر رایگان است و بیشتر مکان های تاریخی مالدیو را نشان می دهد. در هر صورت، جاذبه های گردشگری به طرز لذت بخشی زیبا هستند و به یکدیگر نزدیکتر هستند و در وقت و انرژی صرفه جویی می کنند.

با ما در ارتباط باشید

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان و رزرو تور با مشاوران ما در تماس باشید