تور مالدیو و آفر ویژه و ارزان مالدیو در هتل های 5 ستاره لوکس را با سفر ایمن تجربه کنید.

همه تور ها

درباره تور مالدیو

 

تور مالدیو:وقتی صحبت از مقاصد ساحلی به میان می آید، مالدیو رقبای کمی دارد. این کشور در اقیانوس هند از بیش از 1192 جزیره مرجانی در جنوب غرب هندوستان تشکیل شده است که فقط 26 جزیره مرجانی با پوشش صخره‌ ای در آن مسکونی هستند.این جزایر توسط یک ساختار صخره ای محافظت می شود که یکی از منحصر به فردترین و دیدنی ترین زندگی های زیر آب را در خود جای داده است. آب‌های کنار جزایر مالدیو رنگهای اشباع شده آبی و سبز دارند که در میان ماسه‌های سفید و مرجان‌های تیره در تلاطم هستند. در حال حاضر در این بهشت کوچک (مالدیو)  بیش از 100 استراحتگاه و هتل وجود دارد که همگی در بیش از 90.000 کیلومتر مربع گسترده شده اند. این بدان معناست که مکان مناسبی برای هر مسافری وجود دارد، خواه در جستجوی یک استراحت عاشقانه برای ماه عسل ، یک فرار لوکس متمرکز بر آشپزی یا یک ماجراجویی موج‌سواری خانوادگی در یک محیط سازگار با محیط زیست و پایدار باشید. رسیدن به آنجا نیز نیمی از لذت است و شامل سوار شدن به یک قایق تندرو برای یک سفر دریایی از فرودگاه یا یک سواری هیجان انگیز به یک جزیره مرجانی دوردست با یک هواپیمای دریایی است. در هر صورت، زمان زیادی برای نشستن و لذت بردن از مناظر معروفی که تور مالدیو را در لیست آرزوهای سفر همه قرار داده اند، خواهید داشت.

تور مالدیو

تور مالدیو فرصتی برای آشنایی با جغرافیا منحصر به فرد این کشور

هر جزیره مرجانی در مالدیو از یک صخره مرجانی تشکیل شده است.هر جزیره دارای صخره مخصوص به خود است که تالاب جزیره را احاطه کرده است. صخره های جزایر، با موجودات زنده بی شمار زیر آب و مرجان های پر جنب و جوش، جزایر را از باد و امواج اقیانوس محافظت می کنند. این ساختار منحصر به ‌فرد صخره‌ها و کانال‌ها، ناوبری را برای هر کسی بدون دانش محلی کافی از آب‌ها تقریبا غیرممکن می‌کند.

این جزایر مانند یک گلدسته به طول 822 کیلومتر از 7 درجه شمال استوا تا درست در جنوب آن کشیده شده و بیشترین عرض آن از غرب به شرق 130 کیلومتر است. این قلمرو مساحتی بالغ بر 90.000 کیلومتر مربع را در بر می گیرد و شامل دریا نیز می شود که 99.6 درصد از مالدیو را تشکیل می دهد. مساحت تمام جزایر 298 کیلومتر مربع است.

مالدیو تپه ندارد، اما برخی از جزایر دارای تپه های شنی هستند که می توانند به ارتفاع 2.4 متر (7.9 فوت) از سطح دریا برسند، مانند ساحل شمال غربی هیتادو (Atull Seenu) در آدو آتول. جزایر کوچکتر از آن هستند که رودخانه داشته باشند، اما دریاچه ها و مرداب های کوچکی را می توان در برخی از آنها یافت.

مردم جزایر به طور گسترده ای در سراسر جزایر مرجانی پراکنده هستند، با حدود 200 جزیره مسکونی. حدود 112 جزیره به عنوان استراحتگاه توریستی توسعه یافته و بقیه خالی از سکنه هستند یا برای کشاورزی و سایر اهداف معیشتی مورد استفاده قرار می گیرند. شهر ماله پایتخت، در شمال مرکز زنجیره مرجانی قرار دارد و جمعیت زیادی با حدود 140.000 نفر دارد.نزدیکترین همسایگان هند در 600 کیلومتری شمال و سریلانکا در 670 کیلومتری شرق هستند.

تور مالدیو فرصتی برای آشنایی با جغرافیا منحصر به فرد این کشور

ویزا مالدیو برای سفر به این جزایر نیاز است؟

خوشبختانه شما ویزا برای سفر به تور مالدیو نیاز ندارید و هنگام رسیدن به این کشور ویزا فرودگاهی برای شما صادر می شود.فقط کافیست فرم ویزا را پر می‌کنید تا مهر ویزای مالدیو در پاسپورت شما زده می‌شود که 30 روز اعتبار دارد.

مدارک ویزا مالدیو چیست؟

  • پاسپورت با 7 ماه اعتبار
  • ووچر اتاق (نشان دهنده رزرو هتل اقامت شما با تاریخ چک این و چک آت)

قیمت تور مالدیو چگونه محاسبه می شود؟

با توضیحاتی که در مقدمه این صفحه در رابطه با جغرافیایی منحصر به فرد مالدیو توضیح دادیم و فاصله طولانی رسیدن شما به تور مالدیو (این بهشت کوچک استوایی) طبیعی است که تورهای مالدیو در این جزایر مرجانی کمی گران باشد و پرواز قطری و هتل های 5 ستاره و کروزهای دریایی همراه با هواپیماهای که روی آب می نشینند قیمت تورهای مالدیو را کمی افزایش می دهد.

تور مالدیو ارزان

خیلی از مسافران سفر ایمن تمایل دارند به تور مالدیو سفر کنند ولی هزینه های بالای این تور آنها را کمی دلسرد می کنند نگران نباشید با چند راهکار ساده می توانید هزینه سفر به تور مالدیو را کاهش دهید تا بتوانید یک تور مالدیو ارزان را تجربه کنید.ابتدا باید از پروازهای گران قیمت صرفه نظر کنید مثلا اکثر تورهای مالدیو با پرواز قطری انجام می شود بجای این پرواز لوکس شما از فلای دبی استفاده کنید.سپس به جای 7 شب اقامت 3 یا 4 شب اقامت را انتخاب کنید و یا یه جای هتل های 5 ستاره هتل های 3 و 4 ستاره مالدیو را انتخاب کنید.

تور مالدیو با کدام پرواز ها انجام می شود؟

تورهای مالدیو با پروازی که از ایران به مالدیو باشد مطمئنا دارای توقف است. زیرا ما پرواز مستقیم نداریم و در حال حاضر 2 ایرلاین فلای دبی و قطر ایرویز پرواز تهران به مالدیو را با یک توقف کوتاه در کشورشان و سپس ادامه مسیر انجام می دهند.مثلا اگر فلای دبی را انتخاب کنید هواپیما ابتدا در امارات شهر دبی نشسته سپس به مالدیو پرواز می کند و اگر قطر ایرویز را انتخاب کنید هواپیما و پرواز شما ابتدا در قطر نشسته سپس به مالدیو پرواز می کند.معمولا شما با 7 ساعت پرواز به مالدیو خواهید رسید.

تور مالدیو ارزان

تور مالدیو را در چه فصلی تجربه کنیم؟

پاییز و زمستان بهترین فصل سفر به این بهشت جادویی است زیرا باران های موسمی و استوایی کم است.

تور مالدیو لحظه آخری

با توجه به اینکه سفر به تور مالدیو ویزا نمی خواهد.کارشناسان آژانس مسافرتی سفر ایمن هتل های مالدیو را در فصل های که آف و تخفیف دارند را همراه با یک پرواز قیمت مناسب برای شما آماده می کنند و بدین ترتیب شما با یک قیمت مناسب می توانید تور لحظه آخری مالدیو را تجربه کنید.

مشاوره و رزرو